vesovian logo

Vznik společnosti Vesovian s.r.o. byl formován dlouholetou zkušeností a praxí v oblasti zásobování náhradními díly pro vojenskou techniku. Společnost se v současné době zaměřuje na výrobu a distribuci náhradních dílů, a to jak ve spolupráci s extreními výrobci, tak na vlastním strojním zařízení. Naší vizí je nabídnout zákazníkovi co možná nejširší spektrum druhů náhradních dílů s kladením velkého důrazu na kvalitu. V této souvislosti se společnost rozhodla investovat do nákupu dalšího zázemí a strojního zařízení, díky kterému je možné vyrábět kvalitní sortiment a přitom zachovat přijatelné ceny pro zákazníka.

Společnost v současné době vyrábí, nebo nechává vyrábět přibližně 350 různých druhů náhradních dílů, potřebných k opravám motorů. Cílem je uspokojit poptávky zákazníků ze sta procent, a z toho důvodu byla v březnu 2016 založena dceřiná společnost s názvem VESOVIAN servis s.r.o., která má za úkol rozšířit portfolio poskytovaných dílů pro motory i podvozky vozidel.
Dle zaslané poptávky zákazníka se snažíme zajistit výkresovou dokumentaci a ve spolupráci s našimi technology a předními odborníky v oblasti výroby zajistit výrobu poptávaného produktu v co možná nejvyšší kvalitě.